skserowany aż do zaniku, aż do przezroczystości
GG: 1760477
Tlen: jajksik

Blog > Komentarze do wpisu
#82
Właściwie to dziwne, chociaż w zasadzie logiczne. Kończy się rok, więc czas na restrukturyzację. I jakoś wszyscy się teraz negatywnie restrukturyzują. Same przykrości. Oj, nie chce mi się opowiadać, dla waszego, proszę państwa, dobra. Bo zaiste, nic to przyjemnego ani interesującego. Na ludziach łatwo się zawieść, zbyt łatwo. Beton jest wszędzie.

Nowy rok idzie, a podsumowań coś mało tym razem. Też się chętnie podsumuję. Ale to może później. Zebranie wszystkiego do kupy zabiera trochę czasu.

sobota, 30 grudnia 2006, paradzwoniec

Polecane wpisy

  • Thanks for watching

    Dziękujemy za uwagę.

  • #94

    Czytuję ostatnio w praktykopracy bloga Haliny Bortnowskiej , polecam. Czytuję, jeśli mam czas i nie pożerają mnie wyrzuty sumienia, że bezproduktywnie trwonię m

  • #93

    Jakżeż ja się uspokoję - pełne strachu oczy moje, pełne grozy myśli moje, pełne trwogi serce moje, pełne drżenia piersi moje - jakżeż ja się uspokoję ... Mój Bo

Komentarze
Gość: Som, *.gorzow.mm.pl
2006/12/31 01:03:06
Tak, Ty wiesz i ja wiem. Logiczne ale nielogiczne - czasami zachowujemy się jak dzieci. I beton jest wszędzie. Chciałabym jednak zamknąć tym betonem ten rok i nowego już nim nie otwierać. Nie wszystko się da, ale można próbować. Może się uda, hm?
-
Gość: ainil, *.adsl.inetia.pl
2007/01/01 05:02:40
eeeej, a ja to co? ;D
-
Gość: Kreatywność, *.devs.futuro.pl
2007/01/03 16:07:06
Boże, nienawidzę tego sformułowania: "zawieść się na kimś". Jak gdyby ten ktoś zobowiązał się do czegoś wobec Ciebie - i się nie wywiązał. Równie dobrze ja bym mogła powiedzieć, że się zawiodłam na Tobie, bo np. okazało się coś innego niż ja sobie nawyobrażałam. Cóż to za egoistyczna logika? Wyciągasz zbyt pochopne i zbyt daleko idące wnioski. I zbyt szybko podajesz je do publicznej opinii. Chyba tylko temu służy cała ta blogowa działalność - wyłuszczaniu punktu widzenia jednej ze stron konfliktu i oczekiwaniu na głosy poparcia. Wiesz, nieledwie, że z a w i o d ł a m s i ę na Tobie:], misiu. Chyba przestanę się z Tobą spotykać i usiądę w jednej ławce z Becią. To już jest koniec, miarka się przebrała... itd. itd.