skserowany aż do zaniku, aż do przezroczystości
GG: 1760477
Tlen: jajksik

RSS
czwartek, 29 czerwca 2006
#54
No i sesja się zakończyła, wakacje się zaczęły. Czas popracować.
Jeśli wszystko wyjdzie pomyślnie, pozamiatam trochę rzygów i popcornu w Multikinie albo Krewetce za marne 3 złote za godzinę (ale zawsze to coś) i poudzielam korepetycji letnich, jeśli M. odstąpi mi litościwie swoje dwie korepetycyjne małolaty.

Póki co, jest mi śpiąco. Pewnie mam białaczkę albo inne gówno, bo jeśli ktoś wstaje o 12:00 z łóżka, a o 18:00 już mu się oczy kleją, to nie jest to dobry objaw. Druga ewentualność jest taka, że to daje o sobie znać uzależnienie od kawy, której zażywanie staram się ograniczać, bo 4 kawy dziennie przez okrągły studencki rok to dość niepokojący wynik.

Myśl miesiąca: "W nałogu najgorsze jest to, że kiedy palę papierosa, nadal chce mi się zapalić papierosa" (Błażej Dzikowski).

20:22, paradzwoniec
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 05 czerwca 2006
#53
Jak to się mówi: pogłoski o mojej śmierci są przedwczesne i przesadzone.

Zostałem wyjałowiony intelektualnie przez naukę (ach, ileż jej było... kilka godzin), ale w złym sensie. Potrzebuję lekkiego schamienia, czyli wyjścia na przysłowiowe PIWO, niestety, pozbyłem się pieniędzy w tempie ekspresowym i powinienem poszukać intensywnie jakiejś pracy. Do podania brakuje mi zdjęcia, a raczej nie powinienem robić sobie go teraz ze względu na stan mojej fryzury. Zobaczymy jak będzie.
Tak, to co napisałem jest bez sensu. Jak mawiała pewna moja była (dzięki Bogu była) znajoma: pisane "dla proformy".

Puenty brak...

13:48, paradzwoniec
Link Komentarze (6) »